facebook
vertical_align_top
vertical_align_bottom


YENİ!

Ebru Şallı'nın Yeni Markası ile tanışın.

Pilates ve güzellik adına aradığınız her şey artık Online Shopumuz da.Kozmetik ürünleri,plates kıyafetleri,Dvd ve Kitaplar ile Online Shopumuz da bekleniyorsunuz.

add_shopping_cart

ONLINE SHOP

Hemen Başla
add_shopping_cart

ONLINE SHOP

Hemen Başla

ANASAYFA

BİYOGRAFİ

PİLATES

GALERİ

KİTAPLAR

HABERLER

BASINDA

İLETİŞİM

PİLATES

PİLATES

EBRU ŞALLI

On yıl önce pilatesle tanıştı. İlk eğitimini dünyanın en iyi pilates okullarından biri olan Stott Pilates’ten ileri seviye olarak tamamladı. Sonrasında Türkiye Cimnastik Federasyonu’nda eğitim alan Şallı, çift sertifikalı pilates eğitmeni oldu. Ayrıca birçok workshopda yer aldı.

İki çocuk annesi olan Şallı, Türkiye’de hamilelikte pilatesin öncülüğünü yaptı. Hamilelikte Pilates DVD’siyle büyük ilgi gördü. Dünyada, ilk kez canlı yayında TV’de pilates programı yaptı: TV8’de beş yıl, Beyaz TV’de bir yıl. Büyük bir takipçi kitlesi olan Şallı insanlardan sayısız mutlu geri dönüşler aldı. Satış rekorları kıran pilates DVD’leriyle pilatesi her daim insanların gündemine taşımayı başardı.
“Pilates benim için; su içmek, yemek yemek gibi bir ihtiyaç.” söylemiyle yola çıkarak, pilatesin sadece zayıflamak için değil ruhu da çok iyi beslediğini savundu. 


PAYLAŞ

PAYLAŞ

PAYLAŞ