facebook
vertical_align_top
vertical_align_bottom


YENİ!

Ebru Şallı'nın Yeni Markası ile tanışın.

Pilates ve güzellik adına aradığınız her şey artık Online Shopumuz da.Kozmetik ürünleri,plates kıyafetleri,Dvd ve Kitaplar ile Online Shopumuz da bekleniyorsunuz.

add_shopping_cart

ONLINE SHOP

Hemen Başla
add_shopping_cart

ONLINE SHOP

Hemen Başla

ANASAYFA

BİYOGRAFİ

PLATES

GALERİ

KİTAPLAR

BASINDA

İLETİŞİM

BİYOGRAFİ

BİYOGRAFİ

Ebru Şallı, 15 Ocak 1978’de İstanbul’da doğdu. Nişantaşı Kız Lisesi’ni bitirdikten sonra eğitimine turizm ve otelcilik alanında devam etmek istedi. Üniversite sınavını kazandı ve üniversite eğitimine başlamadan önce 1995 Miss Turkey yarışmasına katıldı. Türkiye Güzeli seçilen Şallı’nın hayatı ve kariyeri farklı bir yöne doğru ilerlemeye başladı.

Türkiye Güzeli seçilen Ebru Şallı modellik yapmaya başladı. Bu sırada yaklaşık 2 yıl boyunca sunuculuk ve diksiyon eğitimi aldı.

Televizyon kariyerine sunuculukla başladı. Mutfağa ve yemek yapmaya olan ilgisi onu gastronomi eğitimi almaya yöneltti. Tamamladığı eğitim sonrasında yemek kitapları yazdı ve TV8’de Ebru’nun Mutfağı isimli yemek programını 2 yıl kadar sürdürdü.

Bu süreçte evlenen Ebru Şallı, hamileliği sırasında pilatesle ilgilenmeye başladı. Pilates eğitmenliği için dünyanın önde gelen pilates okullarından Stott Pilates Akademi’de eğitim aldı. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar süren eğitim programını tamamladı ve Türkiye’nin ilk pilates eğitmenlerinden biri oldu.

Televizyon deneyimi neticesinde pilatesi ekranlara taşıdı. Yıllar boyunca canlı yayında pilates eğitimi veren Ebru Şallı, Türkiye’ye pilatesi öğreten ve sevdiren insanlardan biri oldu. 10 adet pilates DVD’si çıkardı ve bu DVD’ler çok ciddi satış rakamlarına ulaştı.

Ebru’nun Mutfağından, Ebru Şallı ile Pilates, Hamilelikte Sağlıklı ve Güzel Kalmak, Ebru Şallı’dan Çocuklar İçin Besleyici Eğlenceli Lezzetler ve Ebru’nun Doğal Güzellik Sırları isimleriyle 5 kitap kaleme aldı.

Yakın zamanda doğal kozmetik ürünleri geliştirdi ve yoğun ilgi gören bu ürünler Türkiye’nin önde gelen mağaza zincirlerinde satılmaya başlandı.

Sportif bir hayat süren Ebru Şallı, Koton markası için spor giysiler tasarladı ve spor giyim sektörünü etkiledi.

Halen spor ve pilates ekipmanları tasarlayan Ebru Şallı, 22 yıllık güzellik, spor ve mutfak deneyimini kendi markası “Ebru” altında toplayacak. Şallı, organik pijama, doğal maskeler, organik ruj ve ojeler, sağlıklı atıştırmalıklar, detoks suları ve daha birçok ürüne yer verilecek Ebru mağazalarıyla insanlara iyi yaşamın sırlarını sunmayı hedefliyor.


PAYLAŞ

PAYLAŞ

PAYLAŞ