facebook
vertical_align_top
vertical_align_bottom


YENİ!

Ebru Şallı'nın Yeni Markası ile tanışın.

Pilates ve güzellik adına aradığınız her şey artık Online Shopumuz da.Kozmetik ürünleri,plates kıyafetleri,Dvd ve Kitaplar ile Online Shopumuz da bekleniyorsunuz.

add_shopping_cart

ONLINE SHOP

Hemen Başla
add_shopping_cart

ONLINE SHOP

Hemen Başla

ANASAYFA

BİYOGRAFİ

PLATES

GALERİ

KİTAPLAR

BASINDA

İLETİŞİM

BASINDA
Elele Dergisi
Ekim ayı Elele dergisi kapağında Ebru Şallı var... Ebru markası ve marka hakkında yaptığımız sohbet ve çekimleri kaçırmayınız.
DEVAMI
Ebru Marka basın kahvaltımız
Ebru markamızın basın tanıtım kahvaltımızda bizleri yalnız bırakmayan tüm arkadaşlarımıza teşekürler.
DEVAMI
Ebru Marka Oluyor
22 yıllık kariyerine televizyon programı, yemek kitabı, pilates DVD’si, kozmetik ve tekstil ürünleri sığdıran Ebru Şallı, artık marka oluyor. 22 yıllık kariyerine televi
DEVAMI
Hanımlar bu ay sizlere elele dergisiyle bir sürprizim var.
Hanımlar bu ay sizlere elele dergisiyle bir sürprizim var Ebrunun mutfağından çok özel yeni tarifleri sizlerle paylaşıyorum. Mayıs ayı eleleyi sakın kaçırmayın! (Hafif pratik ama asla lezzetten ödün vermeyen tariflerimle yine sizlerleyim! eleleye özel 40 yemek tarifi!
DEVAMI
16 Haziran Antalyada Prima küçük sampiyonlar oyun alanındayım
16 Haziran Antalyada Prima küçük sampiyonlar oyun alanında anne ve bebeklerle buluşacak bütün anneleri tatlı bebişleriyle bekliyoruz..
DEVAMI
26 Mayısta Prima küçük şampiyonlar oyun alanı projesiyle Capacity de buluşuyoruz
26 Mayısta Prima küçük şampiyonlar oyun alanı projesiyle anne ve bebeklerle saat 14 le 16 arası Capacity de buluşuyor.. Bütün anneleri bekliyoruz
DEVAMI
Özlem bitiyor! Ebruli geri dönüyor
Özlem bitiyor! Ebruli geri dönüyor! Canlı yayında pilates yeni yayın döneminde her sabah Beyaz tv de buluşuyor hafif ve lezzetten ödün vermeyen yemek tarifleriyle, fark yaratan doğal güzellik sırlarıyla ve özel konuklarıyla eğlenceli ve bilgi dolu Ebruli Eylül ayında basliyor!!!
DEVAMI
OBİ OBADİKE, Dünya fitness şampiyonu.
OBİ OBADİKE Dünya fitness şampiyonu 27 Eylül - 07 Ekim 2012 tarihleri arasında türkiye'de bulunuyor. Dünyanın en fit ve en düşük yağ oranına (%4) sahip erkek fitness modeli Obi, yağ yakımı, karın kası çıkarma,sağlıklı beslenme ve doğru antrenman teknikler
DEVAMI
Dünya fitness şampiyonu, Obi Obadike ile özel bir röportaj gerçekleştirdim.
Dünya fitness şampiyonu, Obi Obadike ile özel bir röportaj gerçekleştirdim. Dünya fitness şampiyonu, Obi Obadike ile özel bir röportaj gerçekleştirdim. Dünya fitness şampiyonu, Obi Obadike ile özel bir röportaj gerçekleştirdim. Doğru beslenme &uu
DEVAMI
Anneler Bebegim ve biz dergisinde sizlerle olmaya devam ediyorum
Anneler Bebegim ve biz dergisinde sizlerle olmaya devam ediyorum. Anne olmanın keyfini çıkarın ve her ay yazılarımı takip etmeyi unutmayin!
DEVAMI